Nef Fotoğrafçılık Fenerbahçe Parkı düğün fotoğrafları çekimi; Fenerbahçe Parkı İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yeşil alan ve deniz manzarası ile bütünleştiği bir ada konumundadır. İstanbul Anadolu Yakasın’da şehrin içinde olan Fenerbahçe Parkı, düğün günü fotoğraf çekimlerini yaptıracak çiftler için oldukça verimlidir.

fenerbahçe parkı düğün fotoğrafları - fenerbah e park  d   n foto raflar  - Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğrafları Çekimi

Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğraf Çekimi Eko Paket

Fenerbahçe Parkı’nda yapılacak 2 saatlik gelin damat fotoğraf çekimi yaklaşık 300-400 fotoğraf çekimi Dvd de yüksek çözünürlükte teslim.
1 adet 35 x 65 Panoramik Albüm
2 adet Aile Cep Albümü
1 adet 50 cm x 70 cm

fenerbahçe parkı düğün fotoğrafları - fenerbah e park  d   n foto raf  ekimi - Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğrafları Çekimi

Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğrafları Çekimi Standart Paket

Fenerbahçe Parkı’nda yapılacak 3 saatlik gelin damat çekimi yaklaşık 500-600 fotoğraf çekimi
Foto DVD Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte DVD ‘de teslim edilecektir.
1 adet 35 x 65 Panoramik Albüm
Panoramik Albüm 40 fotoğraftan oluşturulmuş 35 ×65 boyutlarında panoramik albüm. Bu albümden yer alacak tüm fotoğraflar seçilerek size özel tasarımla yerleştirilecek ve albüm sayfaları özel fotoğraf kağıdına basılarak ciltlenecektir. Albüm kapağı suni deri veya kanvas üzerine UV baskı tekniği ile basılacaktır.
2 adet Aile Albümü (20X40 cm)
1 ad 50cm x 70 cm Poster

fenerbahçe parkı düğün fotoğrafları - fenerbah e park  ni an d   n foto raflar  - Fenerbahçe Parkı Düğün Fotoğrafları Çekimi

Fenerbahçe Parkı Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi Paketi

Düğün hikayesi fotoğrafçısı düğün günü sabahın erken saatlerinden akşama kadar, günün tüm özel anlarını içeren fotoğraf çekimi yapar. Çekimler sabah kuaförde başlar, gelin makyajı yapılması, gelinlik giyilmesi, damatla ilk karşılaşma, evden kız alma, Fenerbahçe Parkı dış mekan romantik çekimlerini içerir, ilk dansa kadar devam eder. Günü en iyi şekilde fotoğraflayabilmek için düğünden önce çiftlerimizle bir araya gelerek tüm günü birlikte planlıyoruz. Kuaför, dış çekimlerin nerede ne zaman gerçekleşeceği, nikah salonuna gidiş, evden kız alma merasimi, akşam yapılacak düğün organizasyonu tek tek ele alınarak ideal bir program hazırlıyoruz. Paketlerimizden “Destan Paketi” tam bir düğün hikayesi çekimidir. Tüm gün çekim, 4 albüm, poster, baskı fotoğraflar.
Çekilen Tüm Fotoğraflar (1200-1500 adet) DVD’de yer alır.
1 Büyük Boy Panaromik Albüm (35 x 65 cm)
2 adet Aile Albümü (20X40 cm)
1 adet Cep Albümü
1 adet Büyük Poster baskısı (50×70 cm)
20 ADET (10X15 cm) Baskı Fotoğraf
10 ADET (13X18 cm) Baskı Fotoğraf
10 ADET (15X21 cm) Baskı Fotoğraf
Detaylı bilgi ve rezervasyon için Fotoğrafçı Mehmet Akif Kolay 0535 951 26 93 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

(Visited 828 times, 1 visits today)

Pin It on Pinterest

Call Now Button